Author: m***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: its amazing and so cute omgg (give me likes pls i need money 🤗🤗)
Color: Multicolor
Price: 179kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 285 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2303279911452255 |
Author: m***t
Date:
Review: its amazing and so cute omgg (give me likes pls i need money 🤗🤗)
Color: Multicolor
Author: k***a
Date:
Review: Super cute wig! Loved it!!!
Color: Multicolor
Author: t***2
Date:
Review: Fits perfectly
Color: Multicolor
Author: e***e
Date:
Review: Really nice wig very soft
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.